Harmonogram 2016
Z MiS
(Rozdíly mezi verzemi)
m (→Zatím návrh: Čtvrtek 28. 7. 2016 15:30–20:30: Oprava termínu.) |
m (Aktualizace.) |
||
Řádka 83: | Řádka 83: | ||
− | + | == Čtvrtek 21. 7. 2016 15:30–20:30 == | |
− | == | + | # [[Ultimate frisbee|Sportovní hry — Ultimate frisbee]] (17:40–18:25): Martin |
− | + | ||
Řádka 91: | Řádka 90: | ||
− | == | + | == Středa 27. 7. 2016 15:30–20:30 == |
# [[Pedagogika, psychologie a didaktika|Pedagogika, psychologie]] (15:30–17:00): Zuzana, Martin | # [[Pedagogika, psychologie a didaktika|Pedagogika, psychologie]] (15:30–17:00): Zuzana, Martin | ||
#* [[Pojmy pedagogiky a didaktiky]] | #* [[Pojmy pedagogiky a didaktiky]] | ||
Řádka 106: | Řádka 105: | ||
# Průběžný test | # Průběžný test | ||
− | == | + | == Pátek 29. 7. 2016 15:30–20:15 == |
# Sportovní hry — Ringo (15:30–16:15): Martin | # Sportovní hry — Ringo (15:30–16:15): Martin | ||
# [[Volejbal|Sportovní hry — volejbal]] (18:45–20:15): Hanka, konzultant Martin | # [[Volejbal|Sportovní hry — volejbal]] (18:45–20:15): Hanka, konzultant Martin | ||
− | |||
Odevzdání [[III. třída SV - seminární práce|seminární práce]]: min. 7 dní před zkouškami. | Odevzdání [[III. třída SV - seminární práce|seminární práce]]: min. 7 dní před zkouškami. | ||
− | == | + | |
+ | == Středa 17. 8. 2015, 09:00–13:30 (zkoušky) == | ||
Prezence (09:00–09:10) | Prezence (09:00–09:10) | ||
* Písemné testy (09:10–09:55): Martin | * Písemné testy (09:10–09:55): Martin | ||
Řádka 128: | Řádka 127: | ||
# [[Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek]] — 1. část (20:00–21:00): Zuzana | # [[Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek]] — 1. část (20:00–21:00): Zuzana | ||
#* Hodina s hudbou (1 h.) | #* Hodina s hudbou (1 h.) | ||
− | |||
− | |||
− | |||
# [[Všestranně rozvíjející cvičení|Kondiční a zdravotně orientovaná cvičení]] — teorie (8:40–10:10): Radka, Martin | # [[Všestranně rozvíjející cvičení|Kondiční a zdravotně orientovaná cvičení]] — teorie (8:40–10:10): Radka, Martin | ||
#* [[Principy tělesných cvičení]] | #* [[Principy tělesných cvičení]] | ||
Řádka 137: | Řádka 133: | ||
#* [[Správné držení těla]] | #* [[Správné držení těla]] | ||
# [[Všestranně rozvíjející cvičení|Kondiční a zdravotně orientovaná cvičení]] — praktická část (10:20–11:50): Radka, Martin | # [[Všestranně rozvíjející cvičení|Kondiční a zdravotně orientovaná cvičení]] — praktická část (10:20–11:50): Radka, Martin | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
# Stavba cvičební jednotky, organizace cvičenců (14:10–15:40): Jarek | # Stavba cvičební jednotky, organizace cvičenců (14:10–15:40): Jarek | ||
#* [[Stavba cvičební jednotky]] | #* [[Stavba cvičební jednotky]] | ||
# [[Akrobacie|Gymnastické činnosti — akrobacie]] (17:30–19:00): Martin, Jarek | # [[Akrobacie|Gymnastické činnosti — akrobacie]] (17:30–19:00): Martin, Jarek | ||
− | |||
− | |||
− | |||
# [[Právní odpovědnost cvičitele|Právní problematika a Bezpečnost a ochrana zdraví (2. část)]] (1 vyučovací hodina) | # [[Právní odpovědnost cvičitele|Právní problematika a Bezpečnost a ochrana zdraví (2. část)]] (1 vyučovací hodina) | ||
# Pročíst stať: [[Náš úkol, směr a cíl]] | # Pročíst stať: [[Náš úkol, směr a cíl]] | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
# [[Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek]] — 1. část (15:55–16:40): Martin | # [[Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek]] — 1. část (15:55–16:40): Martin | ||
#* Specifika cvičebních jednotek, plán v rámci cvičebního roku (1/2 h.) | #* Specifika cvičebních jednotek, plán v rámci cvičebního roku (1/2 h.) | ||
#* Hodina s hudbou (1/2 h.) | #* Hodina s hudbou (1/2 h.) | ||
− | |||
<!--<div class="Priklad"> | <!--<div class="Priklad"> |
Verze z 3. 7. 2016, 17:48
Zatím se jedná pouze o koncept harmonogramu!!! Harmonogram bude postupně upřesněn!
- Materiály ke školení jsou především podkladem k samostudiu.
Obsahují nebo odkazují na:
- kostru základního učiva (často ji lektor doplňuje o obsah, který není účelné připisovat — provedení dopomoci,...)
- a doplňují výklad o některé další podrobnosti
Středa 1. 6. 2016 17:30–19:45
Prezence (17:30 – 17:45) Úvod, seznámení s požadavky (17:45 – 18:00)
- Právní problematika a Bezpečnost a ochrana zdraví (18:00–18:45): Martin, konzultant Jarek
- Předlékařská první pomoc (18:50–19:35): Jarek, konzultant Martin
Samostudium a domácí příprava (1. část)
- Právní problematika a Bezpečnost a ochrana zdraví (1 vyučovací jednotka): Martin, konzultant Jarek
- Atletika
- Atletika — organizace závodu (připravte závod)
- Atletika — Průpravná cvičení a hry (projděte si)
- Atletika — základy techniky (projděte si)
- Pravidla atletiky a měření výkonu (projděte si)
Úterý 14. 6. 2016 15:30–21:00 (5 vyuč. jednotek)
- Atletika (15:30–17:00): Martin, konzultace Jarek
- Prakticky: Atletika — organizace závodu (1/2 h.)
- Prakticky: Pravidla atletiky a měření výkonu (1 h.)
- Atletika (17:00–18:30): Martin, konzultace Jarek
- Prakticky: Atletika — Průpravná cvičení a hry (1/2 h.)
- Prakticky: Atletika — základy techniky (1 h.)
- Základy odborné terminologie (1. část) (18:40–19:15): Martin, konzultant Radka
- Praktický nácvik: Předlékařská první pomoc (19:20–20:05): Jarek, konzultant Martin
Samostudium (2. část)
- Historie Sokola (1 vyučovací jednotka)
- Program a organizace ČOS (projděte si)
Neděle 26. 6. 2016 8:20–13:30
- Program a organizace ČOS (08:30–10:00): Martin, konzultant Jarek
- Pohybové hry (10:10–10:55): Radka
- Základy odborné terminologie (2. část) (11:05–11:50): Radka, konzultant Martin
- Gymnastické činnosti — akrobacie (12:00–13:30): Radka, Martin
Samostudium 3. část
- Pedagogika a psychologie (1 vyučovací jednotka)
Čtvrtek 7. 7. 2016 15:15–20:30
Prezentace a převlečení (15:15–15:30)
- Pohybové hry (2. část)(15:30–16:15): Radka
- Gymnastické činnosti — akrobacie (2. část)(16:20–17:50): Radka, Martin
- Stavba cvičební jednotky, organizace cvičenců
- Organizace cvičenců (17:55–18:40): Jarek, konzultant Martin
- Stavba cvičební jednotky (18:45–19:30): Martin
- Fyziologie tělesných cvičení a diagnostika: Fyziologie tělesných cvičení (19:30–20:15): Martin, konzultant Martina Z.
Test — názvosloví a historie Sokola (20:15–20:30)
Samostudium 4. část
- Anatomie (2 vyučovací jednotky)
- Soustava opěrná (není třeba znát jednotlivé kosti kostry hlavy, není třeba latinské názvy kostí)
- Soustava svalová
- Soustava oběhová
- Soustava dýchací
- Řízení organismu (není třeba znát všechny žlázy s vnitřní sekrecí, ale měli byste umět uvést příklad a znát princip, na kterém hormonální řízení funguje)
Čtvrtek 21. 7. 2016 15:30–20:30
- Sportovní hry — Ultimate frisbee (17:40–18:25): Martin
Pátek 22. 7. 2016 15:30–20:30
Středa 27. 7. 2016 15:30–20:30
- Pedagogika, psychologie (15:30–17:00): Zuzana, Martin
- Cvičení s hudbou (17:10–18:40): Zuzana
- Hudební skladba (teorie)
- Volba hudebního doprovodu
- Základy aerobiku
- Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek (18:45–19:30): Zuzana
- Hodina s hudbou
- Průběžný test
Pátek 29. 7. 2016 15:30–20:15
- Sportovní hry — Ringo (15:30–16:15): Martin
- Sportovní hry — volejbal (18:45–20:15): Hanka, konzultant Martin
Odevzdání seminární práce: min. 7 dní před zkouškami.
Středa 17. 8. 2015, 09:00–13:30 (zkoušky)
Prezence (09:00–09:10)
- Písemné testy (09:10–09:55): Martin
- Ústní ověření metodického dopisu (10:00–12:00): Martin, Radka
- Praktická zkouška (13:00–15:00): Martin, Radka
Viz Požadavky absolvování školení.