Základní část 2015 Harmonogram
Z MiS
(Rozdíly mezi verzemi)
(→Sobota 25. 7. 2015 8:00–11:40 + 12:45–18:30 (4+7 hodin): Přehození Radčiných lekcí na dopoledne.) |
(→Neděle 26. 7. 2015 8:00–11:20 + 12:30–19:00 (4+8 hodin): Přesun Radčiných hodin na dopoledne.) |
||
Řádka 45: | Řádka 45: | ||
Prezence (8:00–8:10) | Prezence (8:00–8:10) | ||
# [[Odborná terminologie a názvosloví tělesných cvičení|Základy odborné terminologie]] (8:10–9:40): Radka | # [[Odborná terminologie a názvosloví tělesných cvičení|Základy odborné terminologie]] (8:10–9:40): Radka | ||
− | # [[ | + | # [[Akrobacie|Gymnastické činnosti — akrobacie]] (9:50–11:20): Martin, Jarek, Radka |
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
--- oběd --- | --- oběd --- | ||
# [[Drobné pohybové hry|Pohybové hry]] (12:30–14:00): Jarek | # [[Drobné pohybové hry|Pohybové hry]] (12:30–14:00): Jarek | ||
Řádka 55: | Řádka 51: | ||
#* [[Způsoby organizace a vedení cvičenců|Organizace cvičenců]] | #* [[Způsoby organizace a vedení cvičenců|Organizace cvičenců]] | ||
#* [[Stavba cvičební jednotky]] | #* [[Stavba cvičební jednotky]] | ||
− | # [[Akrobacie|Gymnastické činnosti — akrobacie]] ( | + | # [[Pedagogika, psychologie a didaktika|Pedagogika, psychologie]] (15:50–17:20): Martin, Bára |
+ | #* [[Věková specifika cvičenců]] | ||
+ | #* [[Cvičitel a cvičenci]] | ||
+ | #* [[Zásady vedení hodiny]] | ||
+ | #* [[Příprava hodiny]] | ||
+ | # [[Akrobacie|Gymnastické činnosti — akrobacie]] (17:30–19:00): Martin, Jarek | ||
Odevzdání [[III. třída SV - seminární práce|seminární práce]]: min. 7 dní před zkouškami. | Odevzdání [[III. třída SV - seminární práce|seminární práce]]: min. 7 dní před zkouškami. | ||
− | |||
== Samostudium (2. část) == | == Samostudium (2. část) == |
Verze z 12. 7. 2015, 21:12
Zatím se jedná pouze o koncept harmonogramu!!! Harmonogram bude postupně upřesněn!
Obsah |
Samostudium předem
- Historie Sokola (1 vyučovací hodina)
- Anatomie (2 vyučovací hodiny)
- Pedagogika a psychologie (1 vyučovací hodina)
- Stavba cvičební jednotky, organizace cvičenců (1 vyučovací hodina)
Sobota 25. 7. 2015 8:00–11:40 + 12:45–18:30 (4+7 hodin)
Prezence (8:00 – 8:15) Úvod, seznámení s požadavky (8:15 – 8:30)
- Kondiční a zdravotně orientovaná cvičení — teorie (8:40–10:10): Martin, Radka
- Kondiční a zdravotně orientovaná cvičení — praktická část (10:20–11:50): Radka, Martin
--- oběd ---
- Právní problematika a Bezpečnost a ochrana zdraví (1. část) (12:45–13:30): Martin
- Fyziologie tělesných cvičení a diagnostika (13:40–15:10): Martin, konzultant Martina Z.
- Program a organizace ČOS (15:20–16:50): Martin, konzultant Jarek
- Předlékařská první pomoc (17:00–18:30): Jarek, konzultant Martin
Neděle 26. 7. 2015 8:00–11:20 + 12:30–19:00 (4+8 hodin)
Prezence (8:00–8:10)
- Základy odborné terminologie (8:10–9:40): Radka
- Gymnastické činnosti — akrobacie (9:50–11:20): Martin, Jarek, Radka
--- oběd ---
- Pohybové hry (12:30–14:00): Jarek
- Stavba cvičební jednotky, organizace cvičenců (14:10–15:40): Jarek
- Pedagogika, psychologie (15:50–17:20): Martin, Bára
- Gymnastické činnosti — akrobacie (17:30–19:00): Martin, Jarek
Odevzdání seminární práce: min. 7 dní před zkouškami.
Samostudium (2. část)
- Právní problematika a Bezpečnost a ochrana zdraví (2. část) (1 vyučovací hodina)
Čtvrtek 27. 8. 2015, 16:00–18:00 (2 hodiny zkoušky)
- Testy! (Viz také Příklady otázek) (16:00–16:30): Martin
- Praktická zkouška (16:30–18:00): Martin, Jarek, Radka
Viz také Požadavky absolvování školení.