III třída SV 2013 Harmonogram
Z MiS
(Rozdíly mezi verzemi)
(→Sobota 9. 11. 2013 (zkoušky): Oprava časů) |
(→Sobota 9. 11. 2013 (závěr a zkoušky): Doplněn podrobněji obsah poslední lekce) |
||
Řádka 53: | Řádka 53: | ||
== Sobota 9. 11. 2013 (závěr a zkoušky) == | == Sobota 9. 11. 2013 (závěr a zkoušky) == | ||
Prezence (8:00–8:'''15''') | Prezence (8:00–8:'''15''') | ||
− | # Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek | + | # [[Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek]] (8:'''15'''–9:45)(2): Bára, Martin |
+ | #*výlet, senioři, předškolní děti, diskuse seminárních prací | ||
# Testy (10:00–10:45): Martin | # Testy (10:00–10:45): Martin | ||
# Praktická zkouška (11:00–11:40): Jarek, Pája, Radka | # Praktická zkouška (11:00–11:40): Jarek, Pája, Radka | ||
# Zakončení (11:40–12:00): Martin, Jarek, Pája, Radka | # Zakončení (11:40–12:00): Martin, Jarek, Pája, Radka |
Aktuální verze z 8. 11. 2013, 00:40
POZOR!!! Jedná se pouze o rozpracovanou, v rozvrhu budoucích termínů může dojít k dílčím změnám.
Pokud některou hodinu nemůžete, napište. V krajním případě je možné po dohodě změnit i datum některé části.
Neděle 15. 9. 2013 (4,5+4 hodiny jako součást sokolení)
Prezence (7:45–8:00)
- Úvod, seznámení s požadavky (8:00–8:15)
- Pravidla atletiky, měření výkonu (8:15–9:45): Martin
- Ultimate frisbee (10:00–11:30): Martin
- Atletika - organizace závodu (teorie) (11:30–12:00): Martin
--- oběd ---
- Nízké lanové překážky — teorie (13:30–14:30): Martin
- Nízké lanové překážky — praxe (14:45–15:15): Martin
- Měření výkonu v atletice — praxe v rámci Sokolení (15:15–16:00): Martin
Týden 23.–27. 9. 2013 (praxe v hodinách 0,5 hodiny — ve cvičení)
- Atletika - Organizace atletického závodu (prakticky) (16:30–17:00): Martin
Sobota 12. 10. 2013 (4+5 hodin — celý den)
Prezence (8:15–8:30)
- Atletika — základy techniky (8:30–10:00)(2): Radka
- Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek — atletický závod, aerobik (10:15–11:45)(2): Martin
--- oběd ---
- Atletika — Průpravná cvičení a hry (13:45–14:30)(1): Martin
- Drobné pohybové hry (14:45–16:15)(2): Jarek
- Akrobacie (16:30–18:00)(2): Veronika, Pája
14.–24. 10. 2013 (praxe v hodinách žactva — 2 hodiny)
- Atletika, drobné pohybové hry, akrobacie (v hodinách žactva): školitelé
Pondělí 28. 10. 2013 (4+6 hodin)
Prezence (8:00–8:15)
- Cvičení na nářadí — průpravná cvičení a gymnastické řady (8:15–9:45)(2): Martin
- Volejbal (10:00–11:30)(2): Radka
--- oběd ---
- Cvičení na nářadí (13:00–14:30)(2): Martin
- Cvičení s náčiním (14:45–16:15)(2): Jarek (muži), Veronika (ženy)
- Cvičení s hudbou (16:30–18:00)(2): ses. Kohoutová
Večer možnost přenocování: deskové hry od 20:00
31.10.–9. 11. 2013 (praxe v hodinách žactva — 2 hodiny)
- Cvičení na nářadí, cvičení s náčiním (v hodinách žactva): školitelé
6. 11. 2013 Odevzdání seminárních prací
- Viz osnova seminární práce.
- Seminární práci odešlete elektronicky (formát PDF) tak, abychom ji mohli do soboty ohodnotit.
Sobota 9. 11. 2013 (závěr a zkoušky)
Prezence (8:00–8:15)
- Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek (8:15–9:45)(2): Bára, Martin
- výlet, senioři, předškolní děti, diskuse seminárních prací
- Testy (10:00–10:45): Martin
- Praktická zkouška (11:00–11:40): Jarek, Pája, Radka
- Zakončení (11:40–12:00): Martin, Jarek, Pája, Radka