III třída SV 2013 Harmonogram
Z MiS
(Rozdíly mezi verzemi)
(→Pondělí 28. 10. 2013 (4+6 hodin): Přehozena Radka na dopoledne na vlastní žádost) |
(Oprava harmonogramu podle požadavků) |
||
Řádka 23: | Řádka 23: | ||
== Sobota 12. 10. 2013 (4+5 hodin — celý den) == | == Sobota 12. 10. 2013 (4+5 hodin — celý den) == | ||
Prezence (8:15–8:30) | Prezence (8:15–8:30) | ||
− | # [[ | + | # [[Atletika — základy techniky]] (8:30–10:00)(2): Radka |
− | # [[ | + | # [[Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek]] — diskuse ukázek z hodin (10:15–11:45)(2): Martin |
--- oběd --- | --- oběd --- | ||
− | # [[ | + | # [[Drobné pohybové hry]] (13:30–15:00)(2): Jarek |
− | # [[Akrobacie]] (2): Veronika, Pája | + | # [[Akrobacie]] (15:15–16:45)(2): Veronika, Pája |
− | # | + | # [[Atletika — Průpravná cvičení a hry]] (17:00–17:45)(1): Martin |
+ | # [[Seminární práce]] — konzultace (od 18:00)(1): Martin | ||
== Pondělí 28. 10. 2013 (4+6 hodin)== | == Pondělí 28. 10. 2013 (4+6 hodin)== |
Verze z 7. 10. 2013, 18:22
POZOR!!! Jedná se pouze o rozpracovanou, v rozvrhu budoucích termínů může dojít k dílčím změnám.
Pokud některou hodinu nemůžete, napište. V krajním případě je možné po dohodě změnit i datum některé části.
Obsah |
Neděle 15. 9. 2013 (4,5+4 hodiny jako součást sokolení)
Prezence (7:45–8:00) Úvod, seznámení s požadavky (8:00–8:15)
- Pravidla atletiky, měření výkonu (8:15–9:45): Martin
- Ultimate frisbee (10:00–11:30): Martin
- Atletika - organizace závodu (teorie) (11:30–12:00): Martin
--- oběd ---
- Nízké lanové překážky — teorie (13:30–14:30): Martin
- Nízké lanové překážky — praxe (14:45–15:15): Martin
- Měření výkonu v atletice — praxe v rámci Sokolení (15:15–16:00): Martin
Týden 23.–27. 9. 2013 (praxe v hodinách 0,5 hodiny — ve cvičení)
- Atletika - Organizace atletického závodu (prakticky) (16:30–17:00): Martin
Sobota 12. 10. 2013 (4+5 hodin — celý den)
Prezence (8:15–8:30)
- Atletika — základy techniky (8:30–10:00)(2): Radka
- Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek — diskuse ukázek z hodin (10:15–11:45)(2): Martin
--- oběd ---
- Drobné pohybové hry (13:30–15:00)(2): Jarek
- Akrobacie (15:15–16:45)(2): Veronika, Pája
- Atletika — Průpravná cvičení a hry (17:00–17:45)(1): Martin
- Seminární práce — konzultace (od 18:00)(1): Martin
Pondělí 28. 10. 2013 (4+6 hodin)
Prezence (–)
- Cvičení na nářadí — průpravná cvičení a gymnastické řady (–)(2): Martin
- Volejbal (–)(2): Radka
--- oběd ---
- Cvičení na nářadí — průpravná cvičení a gymnastické řady (–)(2): Martin
- Cvičení s náčiním (2): Jarek (muži), Veronika (ženy)
- Cvičení s hudbou (2): ses. Kohoutová
Večer možnost přenocování: deskové hry od 20:00
Sobota 9. 11. 2013 (zkoušky)
Prezence (8:00–8:30)
- Příklady stavby, vedení a organizace cvičebních jednotek — diskuse seminárních prací (8:30–10:30): Martin
- Testy (10:45–11:45): Martin
- Praktická zkouška (11:45–11:30): Jarek, Pája, Radka