Persony

Z MiS
Přejít na: navigace, hledání


Obsah

Co to je?

Co nás typicky zajímá?

Jak persony popisujeme?

Příklad

Karel Adéla Jonáš
Věk 28 let 28 let 48 let
Povolání Programátor Projektová manažerka IT firmy Výkonný ředitel ve výrobní firmě
Předchozí sportovní zkušenosti Pravidelně chodí běhat, stará se o svůj životní styl Pravidelně chodí na jógu a plavat, občas také běhá. Dosud se hýbal spíše sporadicky, lékař mu ale doporučil pravidelný pohyb.
Zkušenosti s výpočetní technikou IT nadšenec, zajímá se o novinky v oblasti wearables. Používal dříve různé aplikace v telefonu a poté i starší model náramku, který mu ale svými funkcemi nedostačoval a měl malou výdrž baterie. S mobilním telefonem a počítačem pracuje běžně, při běhání používá bezdrátový headset. Chytrý náramek ale dosud nepoužívala. Pracuje s manažerskými aplikacemi a telefonem, běžně se účastní on-line konferencí. Dosud si ale vystačil s aplikacemi, které byly v telefonu předinstalovány. O wearables se nikdy nezajímal. Svoje zkušenosti s IT ale hodnotí jako nadprůměrné.
Proč si pořídil náramek a aplikaci? Chce sledovat svůj výkon a zlepšovat se. Zajímají ho grafy výkonnosti v čase. Uběhlé trasy si zaznamenává do měsíčního přehledu. Občas je také sdílí přes Facebook s kamarády jako motivaci. Chce si hlídat správnou tepovou frekvenci pro zdravou aerobní aktivitu. Dostal ji jako dárek od blízkých, aby měl vyšší motivaci. Zatím si ale není jistý, zda ho bude používat.
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Výuka
Navigace
Nástroje